Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Dzień Kropki i Emotikona

          Przez całą lekcję plastyki mała Vashti stała tylko nad pustą kartką, twierdząc, że nie potrafi rysować. Nauczycielka poprosiła ją, by postawiła na kartce zwykłą kropkę. Tydzień później dziewczynka odkryła, że jej najzwyklejsza kropka wisi w złotej ramce nad biurkiem nauczycielki. Pomyślała wtedy, że potrafi namalować też ładniejsze kropki i zabrała się do pracy. Historia małej dziewczynki, która nie potrafiła uwierzyć we własne możliwości poruszyła nauczycieli na całym świecie. Z tej okazji 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tej inicjatywy jest pobudzanie kreatywności i pomysłowości uczniów, zachęcanie ich do tworzenia. W naszej Szkole uczniowie klas 4-8 mieli w tym dniu okazję spotkać się w atrium szkoły gdzie za pomocą pisaków do tekstyliów mogli namalować na swoich koszulkach własne kropkowe dzieło. A że w sobotę obchodzi Dzień Emotikona, większość uczniów zdecydowała się na kropki z minkami. Zapraszamy do galerii zdjęć.

               Samorząd SU

Galeria zdjęć:

.

 

Strona 1 z 11