Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

17 marca przypada Dzień Świętego Patryka , który jest patronem Irlandii. Z tej właśnie okazji w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Irlandzki. Uczniowie klasy III e pod kierunkiem Pani  Sandry Piotrowskiej- Zdyb i  Pani Janiny Sztul przybliżyli nam postać św. Patryka. Zaprezentowali nam irlandzki taniec oraz zaśpiewali piosenkę. Uczniowie naszej szkoły podkreślili to święto swoimi zielonymi strojami.

Strona 1 z 11