Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Dzień Ziemi

22 kwietnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi.  Z uwagi na fakt, że w tym roku przypadł  w niedzielę, w naszej szkole obchody miały miejsce 24.04.2018r. Organizacją Święta Ziemi podjęła się grupa projektowa klasy 2e pod opieką p.B.Laski. Uczniowie wykonali prezentację multimedialną n.t Antropopresji i jej wpływu na zmiany w środowisku przyrodniczym. Zorganizowali wystawę poświęconą tym zagadnieniom z szeregiem  haseł ekologicznych. Chętni uczniowie innych klas  wykonali okolicznościowe plakaty. Pani B. Bączewska z grupą uczniów klasy 7d zorganizowała zbiórkę elektroodpadów.

      Dodatkowo upamiętniliśmy ten dzień sadząc kwiaty na rabacie przy szkole.

Barbara Laska

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11