Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

DZIEŃ ZIEMI I AUTOBUS ENERGETYCZNY

Z tej okazji klasa 2d przygotowała przedstawienie pt. „Jak rozweselić Ziemię?” Dzieci zaprezentowały się swoim kolegom i koleżankom z klas drugich oraz swoim rodzicom. Swój występ wzbogaciły pięknymi strojami oraz wesołymi piosenkami, grając na dzwonkach i instrumentach perkusyjnych.

Opiekunowie grupy

Julita Wójcik i Edyta Sawicka

Nowoczesne ekologiczne rozwiązania m.in. ogniwo fotowoltaiczne, kolektor słoneczny oraz rekuperator to tylko niektóre energooszczędne rozwiązania przedstawione w Autobusie Energetycznym, czyli ogólnodostępnej wystawie z funkcjami praktycznego laboratorium demonstracyjnego . Z okazji Dnia Ziemi uczniowie klasy VI a mieli okazję  zapoznać  się z interesującymi pomysłami energooszczędnymi w mobilnym Autobusie Energetycznym. Ciekawe demonstracje poszerzyły wiedzę i naszą świadomość młodych ekologów.

Strona 1 z 11