Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Edubalowy zawrót głowy

14 maja 2018r. w naszej szkole odbył się FESTYN REKREACYJNO – SPORTOWY pt.: „Edubalowy zawrót głowy”. W festynie wzięli udział pierwszoklasiści z pięciu głogowskich szkół podstawowych: SP 14, SP  13, SP 10, SP 9 oraz gospodarze turnieju SP – 3. Zawody organizowane przez Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk we Wrocławiu w ramach projektu Sprawny Dolnoślązaczek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale Sprawnego Dolnoślązaczka. Dla maluchów przygotowano poczęstunek.

 

Wyniki festynu: V miejsce SP 13, IV miejsce SP 14, II miejsce SP 9, II miejsce SP 3 i I miejsce SP 10.

 

Zwycięzcy otrzymali zestaw 100 piłek Edubal. Był to dzień pełen wrażeń i dobrej sportowej rywalizacji. Metoda Edubali pozwala łączyć zabawę z nauką w zakresie czytania, znajomości liter, jak również łączy aktywność ruchową z rozwiązywaniem zadań matematycznych.

Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11