Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Eliminacje do dyktanda z języka angielskiego

W dniu 23 lutego odbyły się w naszej szkole eliminacje do Powiatowego Dyktanda z Języka Angielskiego, które odbywa się corocznie w PWSZ. Do konkursu przystąpili uczniowie klasy 7 oraz II i III gimnazjum . Do powiatowego etapu zakwalifikowało się 15 uczniów, którzy najlepiej napisali szkolny etap dyktanda. Będą oni reprezentować naszą szkołę  w etapie powiatowym dyktanda, które odbędzie się 8 marca 2018.

 Oto lista osób zakwalifikowanych do kolejnego etapu:

1. Białas Zuzanna 3a

2. Binert Anna 3c

3. Chojnacki Szymon  2c

4. Dutkiewicz Natalia 3c

5. Dyk Sara 3d

6.Kobus Bartłomiej 7d

7. Makara Antoni 3b

8. Mańkowski Hubert 3a

9. Piegot Karol 2e

10. Pielech Amelia 3a

11. Siedlecka Maja 3c

12.  Szatkowska Justyna 3a

13. Woźniak Magdalena 3c

14. Wrona Aleksandra 7d

15. Ulikowski Mikołaj 3b

 

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejny etap!

Katarzyna Sosnowska

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11