Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

English Fun Day

Dnia 12.12. 2017 w Szkole Podstawowej nr 3 im Noblistów Polskich w Głogowie odbyły się warsztaty  językowe. Celem tych warsztatów była  promocja  języka angielskiego oraz chęć zaszczepienia w uczniach potrzeby nauki nowego słownictwa w obcym języku.  Uczniowie poznawali metody i techniki nauki nowego słownictwa poprzez grę i zabawę.
Warsztaty obejmowały uczniów od klas 2-3 szkoły podstawowej po 6, 7 oraz gimnazjum i zostały poprowadzone przez  Panią Beatę Budzyńską. Uczniowie klas młodszych pracowali z matami edukacyjnymi – po kolei zaliczali kolejne „stacje z zadaniami”. Uczniowie starsi – grali w gry językowe np. Town.

Zajęcia trwały od rana , do godziny 15 i objęły 350 uczniów naszej szkoły.

Martyna Kęcka, Katarzyna Sosnowska, Izabela Bartczak

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11