Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

FERIE w MUZEUM ARCHITEKTURY we WROCŁAWIU

 

WEHIKUŁ CZASU  14 lutego – 23 lutego 2017

 

           Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 12 lat na cykl warsztatów architektonicznych „Wehikuł czasu”. Za pomocą  magicznego zegara przeniesiemy się do XIX wieku, by poznać wynalazki i architekturę wieku pary.http://sp3glogow.pl/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gifPodczas zajęć będzie można dowiedzieć się m.in. jak napędzane były pierwsze lokomotywy i kto wymyślił windę. Wraz z królową Wiktorią weźmiemy udział w otwarciu wystawy światowej w Londynie w 1851 roku, zajrzymy też do typowego XIX-wieczego pasażu handlowego. Wspólnie stworzymy makietę linii kolejowej z dworcami, wiaduktami i pociągami. Na koniec naszej podróży w czasie zobaczymy, w jaki sposób wiek XIX inspiruje współczesnych dizajnerów i spróbujemy stworzyć mobilne domy w stylu steampunk.

 

Wszystkie prace powstałe podczas warsztatów będzie można zobaczyć w dniach od 26 lutego do 5 marca 2017 roku na wystawie czasowej „Wehikuł czasu”.

 

 Czas trwania: 90 minut

 

Cena: 5 zł za jeden warsztat

 

Zapisy: poprzez adres mailowy: edukacja@ma.wroc.pl lub telefonicznie 71 3448279 wew. 33.

 

 Program

 

 14 lutego 2017 roku godz. 10.00       Maszyna parowa

 

 15 lutego 2017 roku godz. 10.00       Dworzec kolejowy

 

 16 lutego 2017 roku godz. 10.00       Kryształowy pałac

 

 17 lutego 2017 roku godz. 10.00       Pasaże handlowe

 

 21 lutego 2017 roku godz. 10.00       Winda

 

 22 lutego 2017 roku godz. 10.00       Steampunkowe domy

 

 23 lutego 2017 roku godz. 10.00       Steampunkowe domy

 

 

Strona 1 z 11