Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

FERIE ZIMOWE Z TYGRYSKIEM 2016

Śladem ubiegłych lat Chrobry Głogów zorganizuje najmłodszym czas w zimowe ferie. Wolny okres rozpocznie się dopiero za dwa tygodnie, ale już teraz zapraszamy prezentując szczegółowy harmonogram zajęć odbywających się na obiektach sportowych. Uczniowie szkół podstawowych niemal codziennie, poza sobotami i niedzielami, będą mogli do nas przychodzić i pod okiem instruktora bezpłatnie brać udział w zajęciach sportowych odbywających się w hali widowiskowo-sportowej oraz na pływalni. Będzie można sprawdzić się w najpopularniejszych dyscyplinach, w piłce siatkowej, koszykowej, nożnej czy tenisie stołowym.

Plan zajęć oraz Karta uczestnika podczas ferii z Tygryskiem w 2016 roku pdf_ikona

 

pdf_ikonaKARTA UCZESTNIKA Ferii od 01.02-12.02.2016r.-1

Strona 1 z 11