Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Festiwal Slajdów Przyrodniczych

Dnia 28 września 2017 roku w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Głogowie odbyło się podsumowanie konkursu „Festiwal Slajdów Przyrodniczych – Magia miejsc” zorganizowanego w ramach XIII Głogowskich Dni Turystyki. Zadaniem uczniów było przygotowanie prezentacji multimedialnej przedstawiającej wybrane miejsce świata. Naszą szkołę reprezentowało czworo gimnazjalistów z klas trzecich – Agnieszka Bogus, Rafał Chwałek, Natalia Dutkiewicz, Paweł Szymendera oraz szóstoklasista – Wiktor Olejniczak. Wszyscy uczniowie otrzymali wyróżnienia. Nagrodzono ich pamiątkowymi dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Dodatkowo prace Natalii Dutkiewicz i Wiktora Olejniczaka zostały zaprezentowane zebranym na festiwalu gościom. Tego dnia odbyło się również spotkanie z podróżnikiem – Pawłem Krzykiem, który opowiadał o swojej podróży do Indonezji.   

Małgorzata Soś         

Galeria zdjęć:               

     

Strona 1 z 11