Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Filmowe ferie w GIM TV już za nami

Nasze filmowe ferie dobiegły końca! Może trochę szkoda, ale zawsze po takich zajęciach pozostają wspaniałe fotograficzne pamiątki i filmowe wspomnienia. A działo się w tym wolnym czasie wiele: kręciliśmy filmy konkursowe – nawet po niemiecku, biegaliśmy po polach i łąkach, szukaliśmy instalacji fotowoltaicznych, skakaliśmy przez „wielką wodę”, udaliśmy się nawet do schroniska Azyl  i ćwiczyliśmy cierpliwość nagrywając film z pieskiem. Bawiliśmy się również aparatem fotograficznym próbując uchwycić światło w kropli wody :)

 

Mieliśmy również wielu gości:

Odwiedziła nas pani Aneta Szymańska z Pizza Patrol Radia Elka i przywiozła nam 3 olbrzymie pizze! Mieliśmy również swoje kilka minut na żywo w Radiu Elka – to było przeżycie! A tutaj możecie nas posłuchać w Radio Elka:

 

 https://youtu.be/aDhJC04K5kw

 

Również Telewizja Master nie omieszkała nas odwiedzić – pan Sebastian Będziński zrobił o naszych filmowcach i crossowcach świetny materiał, który można obejrzeć w Telewizji Master klikając na link:

 

http://www.tv.master.pl/tv_video_informacja.php?news=49435%2CNAKRECILI-SPOT

 

I oczywiście nie mogło u nas zabraknąć na zajęciach crossowego akcentu – wraz z grupą „małych i dużych” członków grupy biegowej Crossu Straceńców nakręciliśmy kolejny spot walentynkowy.

Szkoda, że czas ferii tak szybko przeminął, ale oczywiście my działamy dalej i zapraszamy chętnych młodszych kolegów i koleżanki do współpracy w GIM TV!

A jak na GIM TV przystało już w najbliższym czasie będziecie mogli zobaczyć filmową relację z naszych ferii w zakładce GIM TV.

 

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11