Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Filmowe ferie w GIM TV

Ferie to czas, w którym możemy się poświęcić rozwijaniu swoich pasji. Nasza sekcja GIM TV wie to najlepiej. Jak co roku spędziliśmy kilka wolnych dni w szkole  i w terenie realizując kolejne projekty filmowe. Powstały nowe animacje poklatkowe, ćwiczyliśmy do tego nasze umiejętności z językowe, bowiem startujemy w kolejnym konkursie filmowo-językowym i musimy się wykazać znajomością języka niemieckiego – ale to żaden problem. W nagraniach pomagali nam jak zwykle absolwenci, pod których czujnym okiem powstają ciekawe, przemyślane i zawsze profesjonalne ujęcia. Tak więc  – dużo filmu, wycinanek, niemieckiego i wielka dawka zabawy – to właśnie nasze filmowe ferie w GIM TV!

Trzymajcie kciuki za nasze produkcje w konkursach! Zapraszamy na relację fotograficzną.

 

Opiekun zajęć:

 

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11