Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Frazeologia dla Oli, Pawła i Miłosza z 5d – jak bułka z masłem!

 

Dnia 6 kwietnia 2016r. w naszej szkole odbył się III Powiatowy Konkurs Frazeologiczny dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych. Konkurs miał charakter turnieju. Wzięło w nim udział sześć trzyosobowych drużyn.  Pierwsza część konkursu została przeprowadzona za pomocą systemu do głosowania iVote. W drugiej części uczniowie musieli wykazać się nie tylko dobrą znajomością frazeologii i źródeł pochodzenia wyrażeń, ale także sprytem, pomysłowością, umiejętnością budowania zdań i tekstów z użyciem frazeologizmów. Rywalizacja trwała do ostatnich chwil turnieju. Miejsca na podium dzieliły ułamki punktów. Reprezentanci naszej szkoły, uczniowie klasy V d: Aleksandra Wrona, Paweł Antał, Miłosz Hawro zajęli I miejsce w turnieju! Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w nauce i konkursach. Zdjęcia  w naszej fotogalerii.

Strona 1 z 11