Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Gdzie jest święty Mikołaj?

Dnia 7 grudnia 2018 roku uczniowie z klasy 1 E udali  się na wycieczkę do Nenufar Club w Kościanie, aby poszukać Świętego Mikołaja. Dzieci uczestniczyły w programie „Gdzie jest święty Mikołaj’’, który łączył ze sobą humor z przesłaniem Świąt Bożego Narodzenia.

Program składał się z dwóch części. Pierwsza część odbywała  się w domu Gospodyni, u której dzieci poznały  Górala i tajemnicze postacie – wspólnie dekorowały pierniki oraz śpiewały kolędy i poznały tradycje bożonarodzeniowe.

Kolejnym punktem programu było tajemnicze przejście do Siedziby Świętego Mikołaja. Tam też dzieci spotkały się z Mikołajem i otrzymały upominki  świąteczne. Czas wolny spędziły   bawiąc się w sali Zabaw Nufrik.
Program imprezy budował świąteczny nastrój, wymagał od dzieci dużego zaangażowania, wykonywania czynności i uważnego słuchania. Przybliżył  tradycje Świąt Bożego Narodzenia i uświadomił  wszystkim to, co w nich najistotniejsze.

 Ho, ho, ho … uczniowie klasy 1

z wychowawczynią p. J. Dmowską

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11