Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV – ekipa najlepsza na Dolnym Śląsku

Znamy już zwycięzców konkursu dla dolnośląskich szkół podstawowych na najciekawszy film lub prezentację „Dolny Śląsk – moja okolica – niech i Was zachwyca”. Miło nam poinformować, że członkowie naszej Międzyszkolnej Sekcji Filmowej GIM TV zostali laureatami w tym konkursie – zajęliśmy zaszczytne I miejsce. Konkurs organizowany był przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego. Film realizowaliśmy podczas wakacji pod opieką pani Alicji Skoczylas – przez cały lipiec spotykaliśmy się w różnych miejscach Głogowa realizując wcześniej ustalony scenariusz. Wakacyjne bieganie z kamerą po Głogowie przyniosło efekt jak widać efekt.

Chcielibyśmy w imieniu całej sekcji  podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się pomóc nam w realizacji filmu, a wszystkim zakręconym filmowcom za poświęcenie masy wakacyjnego czasu, który spędzili na nagraniach i na rzucaniu samolotu… pewnie z parę tysięcy razy, aby poleciał tam, gdzie była kamera.

Nasz zwycięski filmik „Głogów miasto, które zachwyca” można obejrzeć poniżej lub w zakładce GIM TV, a zdjęcia z nagrań można obejrzeć w galerii zdjęć:

 

 

Gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów!

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11