GIM TV i Baba Jaga

Kolejny już raz pobiegliśmy … za Babą Jagą! Wrześniowy weekend nasza ekipa GIM TV spędziła na  ćwiczeniach reporterskich w Obiszowie. Takiej przygody nasza ekipa GIM TV  nie mogła przegapić – Cross Baby Jagi w Obiszowie to jeden z najbardziej magicznych biegów organizowanych w okolicy. Czarownice, miotły i dużo uśmiechów wszystkich uczestników.

Nadążyć z kamerami za biegaczami to olbrzymie wyzwanie dla naszych filmowców – zwłaszcza, ze tym razem w naszym składzie pojawili się po raz pierwszy uczniowie klas czwartych i piątych.  Trasa biegu była dość zróżnicowana, bowiem „Cross  Baby Jagi”   to bieg , który odbywał się na części trasy  Bike Parku w Obiszowie.  Uczestnicy mieli do wyboru różne dystanse. Charakterem i trudnościami w pewnych częściach  tego  biegu trasa  przypominała  Cross Straceńców. Spotkanie  biegowe i jego rywalizacja przebiegała malowniczymi zakątkami Wzgórz Dalkowskich  i Pradoliny Głogowskiej. Ten przepiękny  teren należy do Gminy Grębocice i Nadleśnictwa Głogów.

A my –  kilka godzin kręciliśmy reportaże, uczyliśmy się obsługi sprzętu, poznawaliśmy nowych ciekawych ludzi i siebie nawzajem. Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Górskiemu za zaproszenie oraz wszystkim organizatorom Crossu Baby Jagi, którzy nas tak miło przyjęli na biegowej trasie.

Filmowe relacje obejrzeć będzie można już wkrótce w zakładce GIM TV oraz na stronie www.crossbabyjagi.pl

Alicja Skoczylas

.