Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV na podium konkursu „Młody Film – Moja Polska”

 „Od odzyskania przez Polskę niepodległości mija w tym roku równo sto lat. Nie jest to rocznica oderwana od rzeczywistości, bo przecież od tamtej pory Polska istnieje, żyjemy w tym kraju na co dzień. Wielu ludzi chętnie wypowiada się w prasie czy telewizji, mówią jak wygląda, bądź jak powinna wyglądać Polska.

Ale my chcielibyśmy dowiedzieć się, jak wygląda Polska widziana Twoimi oczami – czy ma coś wspólnego z wydarzeniami sprzed stu lat? Co sobie w niej cenisz, co widzisz, kiedy rozejrzysz się wokół? Jeśli masz coś do powiedzenia o Polsce – powiedz! To ważne. Odpowiedz o tym za pomocą maksymalnie dwuminutowego filmu, wykonanego w dowolnej technice.” – tak brzmiało motto przesłanie
konkursu filmowego dla dzieci i młodzieży w ramach 45. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach „Młody Film – Moja Polska”.

Nasza ekipa GIM TV oczywiście aktywnie odpowiedziała na tak piękne przedsięwzięcie artystyczne składając kolejny filmik pt.: „Polska, a w niej…”  i miło nam poinformować, że jury festiwalu postanowiło przyznać główną nagrodę właśnie naszej ekipie GIM TV. Gala konkursu odbyła się w Kielcach – my nie dotarliśmy z powodu odległości  na miejsce – jednak nagrode przekazano nam wirtualnie.

Poniżej link z gali konkursowej:

https://www.youtube.com/watch?v=tXeBVBN5AUI&feature=youtu.be

Filmik „Polska, a w niej …” to składanka ponad setki obrazów naszej okolicy pokazana z punktu widzenia harcerki – główną rolę tym razem zagrała Aleksandra Masny z kl. 3 D gimnazjum.
Nagroda Główna  w postaci kamery GoPro Hero 5 oczywiście wzbogaci nasz warsztat filmowy, co nas niezmiernie cieszy i da nam nowe możliwości perspektywy cyfrowego zapisu rzeczywistości.

Wielkie gratulacje należą się naszej  absolwentce Aleksandrze Szymankiewicz, która czuwała nad kamerą i montażem całości.A oto pełen skład ekipy, która pracowała nad filmem:

 1. Joanna Cierniejewska 3D
 2. Paulina Tkacz 3D
 3. Karolina Dzierżawska 3D
 4. Laura Hara 3D
 5. Szymon Kubacki 3D
 6. Michał Ścisłowski 3D
 7. Aleksandra Masny 3D
 8. Marianna Błaszczyk 3D
 9. Wiktoria Wiśniewska 3D
 10. Justyna Szatkowska II LO
 11. Zuzanna Białas II LO
 12. Martyna Juszczyk 3B
 13. Maria Ryfiak I LO
 14. Wiktoria Kordacka I LO
 15. Natalia Leciej II LO
 16. Emilia Zimny GIM 5
 17. Amelia Piwowar Gim Dwujęzyczne
 18. Amelia Rudzka III LO
 19. Aleksandra Szymankiewicz I LO
 20. Maja  Witczak 5 GIM
 21. Patrycja Skoczylas Uniwersytet Wrocławski
 22. Aleksander Sypniewski I LO
 23. Sara Dyk II LO

Serdeczni gratulujemy całej ekipie i życzymy dalszych sukcesów filmowych i fotograficznych! Zapraszamy do zakładki GIM TV na relację filmową z wydarzenia

 

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11