Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV na podium

Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „A dlaczego harce?” Konkurs prowadzony był w ramach projektu i pracy nad filmem dokumentalnym o Andrzeju Małkowskim – pierwszym polskim skaucie. Nasza drużyna filmowa GIM TV w międzyszkolnym składzie podjęła wyzwanie i stworzyła film pt.: „Co w byciu harcerką/harcerzem jest dla mnie ważne i dlaczego?”. Miło nam poinformować, że film naszego zespołu został doceniony i zajął 2 miejsce w Polsce w kategorii „Wywiad”. Jak widać czasem warto poświęcić tydzień czasu nawet na wakacjach – bo właśnie wtedy trwały nagrania!

Szczególnym wyróżnieniem będzie wykorzystanie wybranych scen z filmiku w profesjonalnym filmie dokumentalnym o Andrzeju Małkowskim, ktrórego producentem jest firma organizująca konkurs Business Consulting Sp. z o.o.z siedzibą w Katowicach. Z niecierpliwością czekamy na pełnometrażowy film i nasz wkład w jego produkcję.

 

Skład zespołu filmowego:

Emilia Zimny – kl. 2GD SP3

Aleksandra Szymankiewicz- kl. 3GB SP3

Joanna Cierniejewska – kl. 2GD SP3

Aleksander Jabłoński – kl. 2GD SP3

Dominika Zimny – kl. 5 SP13

Aleksander Sypniewski – LO 1

Patrycja Skoczylas – Uniwersytet Wrocławski

Opiekun zespołu: Alicja Skoczylas

 

Serdecznie gratulujemy pomysłu i realizacji oraz życzymy kolejnych sukcesów!

 

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11