Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV na spotkaniu z artystami „Teatru 21″

Dnia 20 listopada 2017 w ramach Tygodnia Tolerancji nasza filmowa ekipa GIM TV miała okazje wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu. Na zaproszenie Starostwa Powiatowego w Głogowie uczestniczyliśmy w Inauguracji I Powiatowych Targów Aktywności Niepełnosprawnych i Seniorów. Targi zainaugurowane zostały spektaklem w wykonaniu „Teatru 21″ z Warszawy pt. „Statek miłości”. W przedstawieniu zagrały wyłącznie osoby niepełnosprawne, dlatego wrażenia były niesamowite. Po spektaklu cała ekipa spotkała się z aktorami, wśród których był również Piotr Swend – filmowy Maciek z serialu „Klan”. Wszyscy aktorzy chętnie udzielali naszym filmowcom wywiadów – tak aktorzy i filmowcy bardzo szybko nawiązali ze sobą kontakt.

Zapraszamy na filmową relację do zakładki GIM TV.

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11