Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV na tropie Baby Jagi

Kolejna filmowo-biegowa przygoda już za nami. Tym razem była nieco „magiczna i można by rzec – biegaliśmy z kamerami za …. Babą Jagą! W sobotę 16 września  nasza ekipa GIM TV udała się do Obiszowa na kolejne ćwiczenia reporterskie. Nadążyć z kamerami za biegaczami to olbrzymie wyzwanie. Tym razem trasa biegu była dość zróżnicowana, bowiem „Cross  Baby Jagi”   to bieg , który odbywał się na części trasy  Bike Parku w Obiszowie.  Uczestnicy mieli do wyboru różne dystanse. Charakterem i trudnościami w pewnych częściach  tego  biegu trasa  przypominała  Cross Straceńców. Spotkanie  biegowe i jego rywalizacja przebiegała malowniczymi zakątkami Wzgórz Dalkowskich  i Pradoliny Głogowskiej. Ten przepiękny  teren należy do Gminy Grębocice i Nadleśnictwa Głogów.

A my, w tych pięknych okolicznościach natury i wspaniałej pogodzie, przez kilka godzin kręciliśmy reportaże i wywiady, a także poznawaliśmy nowych ciekawych ludzi. Mieliśmy również okazję wesprzeć akcję zbiórki pieniędzy dla planowanego w przyszłości hospicjum, które ma powstać w Głogowie. Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Górskiemu za zaproszenie oraz wszystkim organizatorom Crossu Baby Jagi, którzy nas tak miło przyjęli na biegowej trasie.

Filmowe relacje obejrzeć będzie można już wkrótce w zakładce GIM TV oraz na stronie www.crossbabyjagi.pl

Zapraszamy również do galerii zdjęć.

 Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11