Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV na wernisażu: Efekt Jurka

13 listopada rozpoczął się w naszym mieście maraton imprez związanych z premierą ostatniego filmu Łukasza Palkowskiego „Najlepszy”. A wszystko rozpoczęło się wernisażem wystawy „Efekt Jurka” w  Miejskim Ośrodku  Kultury w Głogowie „, gdzie  – musimy się koniecznie pochwalić  – zaistniał również element GIM TV. 

Nasza ekipa filmowa zaprezentowana została jako grupa młodych filmowców z olbrzymim zaangażowaniem i pasją – pasją która była przewodnim hasłem wystawy.

A jak pracowała sekcja filmowa na wernisażu i co działo się na wystawie zobaczmy w naszej fotograficznej i filmowej relacji.  Zapraszamy już wkrótce do zakładki GIM TV.

 

 

Alicja Skoczylas

fot. Aleksandra Szymankiewicz i Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11