Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV w pogoni za gęsiną

Nasza kamera GIM TV pojawia się wszędzie tam, gdzie dzieją się niesamowite rzeczy. Tym razem w setną rocznicę Narodowego Święta Niepodległości ekipa GIM TV udała się do Jerzmanowej, gdzie obchody tego ważnego dla wszystkich święta mają wyjątkowy charakter. W tym dniu królują tu gęsina i rogale Marcińskie i oczywiście zawody biegowe.

Już po raz siódmy biegacze zmierzyli się z jerzmanowską trasą Biegu Gęsi – startowały wszystkie generacje: od najmłodszych do najstarszych. A wszystko po co? Oczywiście, aby zdobyć nagrodę główną – pieczoną gęś, ale także, aby spędzić po  prostu aktywnie ten ważny dla nas dzień.

Nasze kamery już kolejny raz towarzyszyły zawodnikom w sportowych zmaganiach. To niebywała  okazja dla młodych filmowców uczyć się reportażu na takich imprezach. Tak więc cały sobotni dzień spędziliśmy na bieganiu z kamerami i rejestrowaniu materiału.

Teraz jeszcze pozostało całość opracować :)   

Serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Górskiemu za zaproszenie do filmowej zabawy i  zapraszamy na fotograficzna relację z wydarzenia, i już wkrótce do zakładki GIM TV na reportaż filmowy.

Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11