Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GIM TV walentynkowo na crossie

Sobotę 10 lutego nasza Sekcja Filmowa spędziła aktywnie, walentynkowo i bardzo crossowo. Już kolejny raz podążaliśmy z kamerami na zaproszenie pana Jerzego Górskiego oraz Grupy Biegowej Cross Straceńców za uczestnikami Crossu Walentynkowego.  To dla nas wspaniała okazja do ćwiczenia reportażu oraz wspierania akcji charytatywnych – tym razem biegacze wspomogli finansowo Tomasza Sęka.

Film, kamery, aparat, bieganie, ognisko, mrozik, kiełbaski, „zupa mocy” i życzliwi nam ludzie – stale uśmiechnięci – czy można lepiej spędzić wolną sobotę? My oczywiście znamy odpowiedź!

Miło nam poinformować, że wśród biegaczy pojawili się również uczniowie naszej szkoły Jakub Pilewski z kl. 2a i Ada Szczurowska z kl. 4c. Jakub przebiegł 4 km, natomiast Ada pokonała dystans 21 km! Gratulacje!

Efekty naszej pracy będzie można obejrzeć już w najbliższym czasie w zakładce GIM TV oraz na portalach informacji lokalnych.

Dziękujemy wszystkim młodym filmowcom, którzy poświęcili swój sobotni czas i zapraszamy już wkrótce na kolejne reportaże z Kolorowych Treningów Małego Straceńca.

 

Zdjęcia: Alicja Skoczylas i Aleksandra Szymankiewicz

Galeria zdjęć:  

Strona 1 z 11