Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GŁOGÓW PRZEZ WIEKI

   Trzeci Powiatowy Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych „Głogów przez wieki”. Uczniowie naszej szkoły kolejny raz odnieśli sukces. Drużynowo zajęli pierwsze miejsce. Szkołę reprezentowali: Damian Olejnik (klasa 5a), Patryk Sznajder (klasa 5c) oraz Michał Tywoniuk (klasa 6b). Michał dodatkowo zajął III miejsce w klasyfikacji indywidualnej.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Strona 1 z 11