Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GŁOGÓW PRZEZ WIEKI

Dnia 25 kwietnia 2017 roku w Klubie Batalionowym w Głogowie odbył V Powiatowy Konkurs „Głogów przez wieki”.

Naszą szkołę reprezentowali: Paweł Antał z klasy 6d, Wiktor Olejniczak z klasy 5a oraz Paweł Rozbejko z klasy 6c.

Chłopcy, w konkursie drużynowym, zajęli pierwsze miejsce.

W indywidualnej części konkursu Wiktor Olejniczak  zajął II miejsce.

Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod opieką pani Elżbiety Peteckiej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Strona 1 z 11