Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GŁOGÓW PRZEZ WIEKI

W dniu 19.04.2016r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Powiatowym Konkursie Historycznym dla uczniów szkół podstawowych Głogów przez wieki.

Szkołę reprezentowali Paweł Antał (klasa 5d), Emilia Ciszak (klasa 6a), Patryk Sznajder (klasa 6c). 
Uczniowie zajęli czwarte miejsce.

Zwycięzcom gratulujemy!

Uczniów do konkursu przygotowała Elżbieta Petecka.

 

Strona 1 z 11