Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja

1% dla szkoły

DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Głogów z GIM TV zachwyca!

Znamy już zwycięzców skierowanego do uczniów dolnośląskich szkół podstawowych konkursu na najciekawszy film lub prezentację przedstawiające najbliższe uczestnikom miejsca w regionie …. i jest to zespół z naszej sekcji filmowej GIM TV. Nasza grupa filmowa  pokazała, że na Dolnym Śląsku – w Głogowie są piękne miejsca i mieszkają tu fantastyczni ludzie. Nasz film pod tytułem „Głogów – miasto, które zachwyca” zachwycił również jury konkursu
pt. „Dolny Śląsk. Moja okolica – niech i Was zachwyca!”  zajmując 1 miejsce w konkursie.

W sobotę 12 października 2019 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta gala konkursowa, podczas której zaprezentowano zwycięskie filmy, a przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu wręczyli nagrody zwycięzcom.

Warto podkreślić, że gala stanowiła element Festiwalu Podróżników, a jednym z patronów akcji było wydawnictwo National Geographic. Wszyscy laureaci mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcji festiwalu.

Serdecznie dziękujemy całej ekipie filmowej za poświęcony czas podczas wakacji – prace nagraniowe trwały cały lipiec! Dziękujemy również Rodzicom naszych filmowców za wsparcie w działaniach, udział w filmie oraz pomoc w transporcie na galę do Wrocławia.

Całej ekipie w składzie Bartosz Kochanowski, Grzegorz Porębski, Patryk Kuczak, Dawid Szadkowski, Aleksandra Masny, Nikola Woroniec, Aleksandra Szymankiewicz i Patrycja Skoczylas serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Opiekun GIM TV

Alicja Skoczylas