Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

Głogów z GIM TV zachwyca!

Znamy już zwycięzców skierowanego do uczniów dolnośląskich szkół podstawowych konkursu na najciekawszy film lub prezentację przedstawiające najbliższe uczestnikom miejsca w regionie …. i jest to zespół z naszej sekcji filmowej GIM TV. Nasza grupa filmowa  pokazała, że na Dolnym Śląsku – w Głogowie są piękne miejsca i mieszkają tu fantastyczni ludzie. Nasz film pod tytułem „Głogów – miasto, które zachwyca” zachwycił również jury konkursu
pt. „Dolny Śląsk. Moja okolica – niech i Was zachwyca!”  zajmując 1 miejsce w konkursie.

 

 

W sobotę 12 października 2019 w Dolnośląskim Centrum Filmowym odbyła się uroczysta gala konkursowa, podczas której zaprezentowano zwycięskie filmy, a przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego we Wrocławiu wręczyli nagrody zwycięzcom.

Warto podkreślić, że gala stanowiła element Festiwalu Podróżników, a jednym z patronów akcji było wydawnictwo National Geographic. Wszyscy laureaci mieli możliwość bezpłatnego skorzystania z atrakcji festiwalu.

Serdecznie dziękujemy całej ekipie filmowej za poświęcony czas podczas wakacji – prace nagraniowe trwały cały lipiec! Dziękujemy również Rodzicom naszych filmowców za wsparcie w działaniach, udział w filmie oraz pomoc w transporcie na galę do Wrocławia.

 

Całej ekipie w składzie Bartosz Kochanowski, Grzegorz Porębski, Patryk Kuczak, Dawid Szadkowski, Aleksandra Masny, Nikola Woroniec, Aleksandra Szymankiewicz i Patrycja Skoczylas serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

 

Opiekun GIM TV

Alicja Skoczylas

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11