Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

GŁOGOWSKA AQUALIGA PŁYWACKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Przez 3 miesiące uczniowie naszej szkoły systematycznie brali udział w zawodach na pływalni Chrobry startując w Głogowskiej Aqualidze Pływackiej Szkół Podstawowych. Wszyscy uczniowie pływali grzbietem oraz startowali w kategorii open – gdzie mogli wybrać styl.

Nasi reprezentanci to uczniowie klas 1-3

  1. Alicja Cimek – kl.1e
  2. Hanna Stach – kl.1e
  3. Jagoda Stawecka – kl.1e
  4. Zuzanna Korczyńska – kl.1b
  5. Aleksandra Gawron – kl.2a
  6. Jakub Odrobina – kl. 3b
  7. Wiktor Kwiatkowski – kl.3b
  8. Zuzanna Wachowiak – kl.3c
  9. Martyna Krupa – kl.3c
  10. Wiktoria Fulara – kl.3d
  11. Natasza Wróblewska – kl.3d
  12. Piotr Klimczak – kl.3d
  13. Szymon Kula – kl.3d

 Zdobywcy miejsc punktowanych

Alicja Cimek – II miejsce, II miejsce, I miejsce

Hanna Stach – I miejsce, I miejsce

Zuzanna Korczyńska – II miejsce

Jagoda Stawecka – II miejsce

Martyna Krupa – VI miejsce, III miejsce, I miejsce (open), III miejsce, II miejsce (open)

Zuzanna Wachowiak – IV miejsce

Jakub Odrobina – VI miejsce, III miejsce (open)

Wiktor Kwiatkowski – II miejsce (open)

Aleksandra Gawron – VI miejsce, II miejsce (open), IV miejsce, VI miejsce (open)

 Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do kolejnych startów!!!!!!!

Opiekun grupy: Julita Wójcik

Strona 1 z 11