Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Głogowska Liga Pływacka Szkół Podstawowych

1 grudnia 2017 r. odbyła się kolejna edycja Głogowskiej Ligi Pływackiej Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Julian Walkowiak – klasa 1a, Jakub Lewandowski – klasa 1d, Hanna Mituła– klasa 2a, Sulafa Fourgi – klasa 2a, Jakub Pilewski – klasa 2a, Zuzanna Korczyńska – klasa 3b, Malwina Korczak – klasa 3d, Mateusz Lewandowski – klasa 3d, Paweł Tomasik – klasa 3d, Hanna Stach – klasa 3e, Jagoda Stawecka – klasa 3e, Malwina Mnich – klasa 3f i Lena Kuźniak – klasa 3f.

Uczniowie startowali w czterech kategoriach wiekowych wg roczników urodzenia:

2010, 2009, 2008 i 2007 – osobno dziewczęta i chłopcy – wszyscy płynęli stylem grzbietowym lub dowolny

2010 , 2009 – 25 m

2008, 2007 – 50 m

Rocznik 2010 – nagradzani są wszyscy uczniowie wg zdobytych miejsc w swoim starcie. Pozostałe roczniki – punktowane i nagradzane są miejsca od 1 do 6.

 

Wyniki II edycji roku 2017/18

 

2010r.

Julian Walkowiak – II m

Jakub Lewandowski – III m

Hanna Mituła – III m

Jakub Pilewski – III m

 

2009r.

Zuzanna Korczyńska – IV m

Mateusz Lewandowski – I m

Paweł Tomasik – II m

 

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za reprezentowanie szkoły w zawodach, a wygranym gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów w kolejnych edycjach.

Opiekun grupy: Julita Wójcik

Galeria zdjęć:  

 

Strona 1 z 11