Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Głogowska premiera „Najlepszego”

Głogowska premiera filmu Łukasza Palkowskiego „Najlepszy” – czyli wieczór niezapomniany!   Nie co dzień bowiem powstaje film, który tak bardzo związany jest z mieszkańcem naszego miasta. Chodzi oczywiście  o pana Jerzego Górskiego, którego życiorys posłużył jako inspiracja do fabuły filmu. 

Premiera odbyła się w towarzystwie wspaniałych gości, przyjaciół pana Jerzego Górskiego  oraz twórców filmu.

My jesteśmy dumni, że mogliśmy jako grupa „Media” dokumentować całość premierowych działań. Mieliśmy bowiem okazję wziąć udział w konferencji prasowej z ekipą filmową „Najlepszego”, a także osobiście porozmawiać z producentem, reżyserem oraz aktorami. Nie zabrakło oczywiście czasu na porady dla młodych filmowców i autografy.

Oto kilka kadrów z głogowskiej premiery „Najlepszego.” Już wkrótce zapraszamy również do zakładki GIM TV na filmową relację z Głogowskiej Premiery „Najlepszego”.

Alicja Skoczylas

fot. Aleksandra Szymankiewicz, Barbara Popiel i Alicja Skoczylas

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11