Głosuj na nasz projekt!

Dzisiaj ruszyło głosowanie na projekty uczniowskie w ramach „Projektu z klasą” organizowanego przez wyd. Nowa Era. W projekcie biorą uczniowie naszej szkoły, a dotyczy on kampanii medialnej, obejmującej jak największą liczbę głogowian. Nasz projekt ma uświadomić mieszkańcom istnienie PSZOK-ów, czyli Punktów Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. w ramach projektu spotkamy się z władzami miasta, będziemy organizować zajęcia sportowo -informacyjne dla dzieci klas I-III oraz warsztaty dla starszych uczniów. Uczestnicy projektu przeprowadzą wywiady i ankiety na ulicach naszego miasta. W maju odbędzie się happening pod ratuszem oraz przedstawiciele wszystkich głogowskich szkół pomaszerują w barwnym pochodzie do najbliższego PSZOK-u.
Potrzebne nam Wasze głosy, głosy członków rodziny i znajomych. Prosimy o wsparcie.
W celu oddania głosu należy postępować zgodnie z instrukcją:
strona: http://www.projektzklasa.pl
wybierz w zakładce na górze: KONKURS
z lewej strony pojawią się zakładki: wybierz Głosuj w kategorii: Szkoła podstawowa

Pod mapą Polski:
filtruj: przedmiot biologia , obok w pustym okienku napisz nr projektu 1241, naciśnij: SZUKAJ
POJAWIA SIĘ NASZ PROJEKT: Świadomy mieszkaniec=czystsze miasto- kliknij na obrazek (więcej), otwiera się strona : na górze: GŁOSUJ, KLIKNIJ, WPISZ CYFRY Z OBRAZKA I SWÓJ EMAIL, potem pojawią się dane do uzupełnienia, należy zaakceptować regulamin i wysłać.
Pojawi się informacja, że na emailu jest link aktywacyjny, po jego naciśnięciu zostanie oddany głos.
Prosimy o jak najwięcej głosów z różnych nośników.

Alicja Anastaziuk i czestnicy projektu