Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Gościliśmy poetów.

14 czerwca w naszej szkole miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Odwiedziło nas siedmioro poetów – członków ogólnopolskiej Grupy Literycznej Na Krechę. Grupa powstała w 2011 roku i stawia sobie za cel promowanie nowatorskich form sztuki oraz wspieranie zdolnych i ambitnych artystów. Spotkanie odbyło się w ramach jubileuszowych XXV Głogowskich Konfrontacji Literackich. Swoją twórczość zaprezentowali nam:

Anna Baśnik – Warta

Sabina Klak – Leszno

Lidia Ryś – Kórnik

Bogumiła Maleta – Wiktorowo

Jolanta Ciecharowska – Poznań

Tomasz Fellmann – Szkocja

Odwiedził nas również głogowski poeta Tadeusz Kolańczyk. Spotkanie poprowadziła założycielka Grupy Literycznej na Krechę – Łucja Dudzińska.  Poeci zaprezentowali przed młodzieżą swoje teksty, opowiadali o inspiracjach, zachęcali do podejmowania pierwszych prób literackich. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali gości, zadawali pytania, a niektórzy odważyli się nawet zaprezentować przed poetami własne wiersze. Spotkanie przebiegało w ciepłej, sympatycznej atmosferze i na pewno pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy!

 

                                                     Renata Kołodziej, Jakub Rawski

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11