Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Gratulacje dla stypendystów klas VI i VII

W dniu 5 grudnia 2017 r. w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Głogowie odbyła się uroczystość wręczenia aktów stypendialnych przez Prezydenta Miasta Głogowa. Z radością informujemy, że stypendium Prezydenta Miasta Głogowa zostało przyznane dwudziestu sześciu uczniom naszej szkoły klas VI i VII. Stypendium otrzymali:

 1. Paweł Antał – kl. VII d
 2. Nadia Bączkowska – kl. VI d
 3. Szymon Bełdziński – kl. VI a
 4. Adrianna Ceklarz – kl. VI d
 5. Julia Gałka – kl. VII d
 6. Julia Jakubowska – kl. VI c
 7. Laura Jarosz – kl. VI d
 8. Adrianna Kluska – kl. VI d
 9. Bartłomiej Kobus – kl. VII d
 10. Ada Komisarek – kl. VI c
 11. Małgorzata Kościucha – kl. VI b
 12. Julia Łukaszczyk – kl. VI a
 13. Marcelina Łydka – kl. VI d
 14. Aleksandra Mihułka – kl. VI c
 15. Elwira Mnich – kl. VI c
 16. Adrian Najdek – kl. VII b
 17. Wiktor Olejniczak – kl. VI a
 18. Paweł Rozbejko – kl. VII c
 19. Maja Serafin – kl. VII c
 20. Aleksandra Sołtys – kl. VII c
 21. Jakub Stawecki – kl. VII d
 22. Gracjan Stępień – kl. VII d
 23. Joanna Szczepanowska – kl. VI d
 24. Aleksandra Wrona – kl. VII d
 25. Zuzanna Zdrzałka – kl. VI c
 26. Maria Zmysłowska – kl. VII d

Serdecznie gratulujemy!

Małgorzata Kaźmierczak

Galeria zdjęć:

 

Strona 1 z 11