Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Happening BIAŁO-CZERWONA

Hasło tegorocznej edycji Dolnośląskiego Festiwalu Nauki nawiązywało do stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.Uczestnicy październikowych warsztatów plastycznych przygotowali kwietne szablony i rozpoczęli przygotowania do happeningu. W czasie warsztatów i lekcji plastyki, które prowadziły Pani Małgorzata Uliczka i Pani Irena Herba. Uczniowie klas IV-VII wykonali setki białych i czerwonych kwiatów.

Kulminacja przygotowań akcji nastąpiła w czwartek 8 listopada 2018 r. Happening rozpoczęła grupa uczennic z klasy 5d przygotowując na zielonym kobiercu kontur serca wywiązanego z biało-czerwonej szarfy kwiatów.Przyjętą formę wypowiedzi artystycznej, operującą ciągiem zdarzeń, otwartą na przypadek i improwizację oraz dążącą do wciągnięcia widza i uczynienia z niego współtwórcy wydarzenia kontynuowała grupa uczniów z klasy 4c, pod opieką asystentek Natalii i Kornelii z klasy 6c. W wydarzeniu wziął udział Pan Dyrektor Ernest Kłósek. Ostateczny kształt kompozycji nadały dziewczęta z klasy 6 b. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy aktywnie włączyli się w wydarzenie artystyczne. Zapraszamy do galerii zdjęć z festiwalu oraz happeningu.

 

Koordynator

 

Irena Herba

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11