Hej kolęda, kolęda!

Tegoroczne kolędowanie, jak co roku rozbrzmiewało pod hasłem „kolędy świata”. Nasze radosne śpiewanie pięknie wpisało się w obchody Dni Języków Obcych. Przygotowaliśmy kolędy i piosenki świąteczne w języku polskim, angielskim i niemieckim.  Wspólne śpiewanie i zabawa sprawiły, że atmosfera stała się tak świątecznie radosna i przyjacielska jak wiadomo – muzyka łączy ludzi niezależnie od języka, w którym mówią. Tak więc trzy dni spotykaliśmy się na holu pod choinką, a w czwartek odbył się finał, w którym udział wzięli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły – oj działo się działo …!
Oczywiście wszystkich, którzy lubią wspominać zapraszamy  do zakładki  GIM TV –  znajdziecie tam nagrania naszego kolędowania –  wydanie grudniowe – już wkrótce!

Alicja Skoczylas, Katarzyna Sosnowska, Anna Mirecka