Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I GŁOGOWSKI BIEG PAMIĘCI ORLĄT LWOWSKICH

W dniach 3-4.10.2018 r. odbył się I Głogowski Bieg Pamięci Orląt Lwowskich. Głównym organizatorem uroczystości było Stowarzyszenie Głogowska Edukacja Kresowa wraz ze Szkołą Podstawową nr 13 im. „Orląt Lwowskich” pod patronatem Prezydenta Miasta Głogowa. Nasza szkoła była gospodarzem I edycji w dniu 3.10.2018r. i współorganizatorem uroczystości dla uczniów szkół  SP3, SP13 i SP14.

W programie imprezy odbyło się:
1.Prelekcja na temat powstania orląt lwowskich.
2.Montaż słowno –muzyczny w wykonaniu dzieci ze SP 13.
3.I Głogowski Bieg Orląt Lwowskich im. Antosia Petrykiewicza ‘ 
4.Grupowe zdjęcie pamiątkowe z drona.

Galeria zdjęć:

.

 

 

Strona 1 z 11