Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

eTwinning

eTwinning w SP 3

Od kwietnia w naszej szkole realizowane są projekty programu europejskiej współpracy szkół i przedszkoli eTwinning. Program ten to świetna okazja by poznać kulturę oraz tradycje innych krajów Europy i dowiedzieć się od swoich rówieśników jak wygląda ich codzienne życie oraz nauka.

Projekty realizują uczniowie klasy 5D na zajęciach Koła Języka Angielskiego.

To dla nich doskonała motywacja do nauki tego języka oraz rozwijania umiejętności posługiwania się technologią komputerową. Przede wszystkim jednak uczymy się tolerancji oraz otwartości dla innych kultur, języków i tradycji.

Poniżej kilka przykładów naszych prac:

W ramach projektu „April23International Children’s Day Cards Exchange” wysłaliśmy naszym kolegom e-kartkę z życzeniami.

Link:

https://youtu.be/BPMc7lRegL0

W ramach projektu „PicturesTellingStoriesabout Europe” przygotowaliśmy film-quiz o Unii Europejskiej.

Link:
https://youtu.be/qCzWWk9Q_BY


Dzień Europy w SP3

9 maja to święto wszystkich państw europejskich. Również nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Dnia Europy. Uczniowie mogli sprawdzić się w quizie o Unii Europejskiej a także dowiedzieć się ile flag państw europejskich potrafią rozpoznać. Lekcje umilała nam „Oda do radości”. Klasy1a, 1c, 1g, 3d, 4a, 4d, 5c, 5d, 6a i 6cwraz ze swoimi wychowawcami przygotowały przepiękne plakaty – kolaże przedstawiające miasta wyróżnione prestiżowym tytułem Europejska Stolica Kultury. Ich prace przez tydzień ozdabiały hol naszej szkoły. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji!