Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I m w minisiatkówce chłopców

Ostatniego dnia lutego rozpoczęły się rozgrywki w ramach Igrzysk Dzieci w minipiłce siatkowej chłopców. Spotkanie w Szkole Podstawowej nr 6 miało na celu wyłonienie Mistrza Miasta Głogowa w kategorii „Trójki”  klas piątych. Zwycięzcą została nasza drużyna w składzie:

  • Szymon Kozdroń-kapitan,
  • Maciej Kozdroń,
  • Grzegorz Binert,
  • Adam Binert,
  • OliwierSzymorek,
  • Wiktor Kokociński,
  • Bartosz Zienkiewicz,
  • Bartosz Milke

Gratulujemy chłopcom i życzymy im sukcesów w kolejnych etapach rywalizacji.

Barbara Mastej-Zaorska

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11