Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

I miejsce dla naszej drużyny lekkoatletycznej

We wtorek 8 października odbyły się biegi sztafetowe szkół podstawowych, klas IV-VI na szczeblu powiatowym. Chłopcy z „Trójki” zmagali się nie tylko z dystansem 600 metrowego biegu ale także z chłodem i mżawką. Trasa biegu przebiegała wzdłuż Parku Południowego w Głogowie. Mimo zimna, atmosfera w drużynie była bardzo przyjemna i koleżeńska. W rezultacie nasi zawodnicy uplasowali się na I miejscu zdobywając statuetkę i tytuł Mistrza Powiatu Głogowskiego.

Skład reprezentacji:

Maciej Kozdroń

Szymon Kozdroń

Marceli Kolańczyk

Filip Bieniek

Jakub Wachowiak

Artur Stankiewicz

Wiktor Śmikiel

Kornel Sznajder

Krystian Dudała

Jarosław Woźniak

Paweł Szeląg

Całej drużynie dziękujemy za postawę i sportową walkę. Gratulujemy!

Barbara Mastej-Zaorska

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11