Nowa Strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Uczestniczymy w programach Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Nowa strona szkoły

Serdecznie zapraszamy na nową stronę szkoły

http://sp3.glogow.pl/

Obecna strona nie będzie już aktualizowana, funkcjonować będzie jako archiwum przez pewien okres.

Dziennik elektroniczny

Nawigacja strony

KALENDARIUM MIESIĄCA

e-Rekrutacja


BIP


ePUAP

1% dla szkoły


DOTACJA 1%

dpjw pnwm

dpjw-482-1

I miejsce naszych piłkarzy

W dniu 10.10.19r. (czwartek) w Szkole Podstawowej nr 11 w Głogowie w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Nauki został zorganizowany Międzyszkolny Turniej Piłkarski. W zawodach wzięły udział 4 ekipy ze szkół podstawowych nr: 3,11,12 oraz ze Szkoły Podstawowej w Białołęce. Drużyny rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym”. Mecze obfitowały w wiele efektownych akcji oraz dużą ilość strzelonych goli o czym mogą świadczyć wyniki. W turniejowej rywalizacji nasz zespół okazał najlepszy i tym samym zajął zasłużone I miejsce. Naszym piłkarzom gratulujemy!

Wyniki naszego zespołu:

SP3 : SP Białołęka  4:0

SP3 : SP 12  4:1

SP3 : SP 11  2:0

Skład naszego zespołu:

Aleksander Karbownik, Grzegorz Wójtowicz, Tomasz Kwiatkowski, Patryk Piątek, Oskar Kowal, Kacper Graczyk, Piotr Klimczak

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć: 

.

Strona 1 z 11