Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I miejsce w „Dwójkach”

7 marca 2018r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Mistrzostwa Miasta Głogowa w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Dwójki”. Zawody odbyły się w SP 10, a udział w nich wzięło pięć głogowskich szkół. Nasza reprezentacja zajęła I miejsce, a wicemistrzem zostały dziewczęta z SP-10. Gratulujemy uczennicom klas piątych i trzymamy kciuki za zawody, które odbędą się 16 marca 2018r. w SP -3, będą to Mistrzostwa Powiatu głogowskiego.

W skład zespołu wchodziły: Joanna Sarzyńska, Natalia Banka, Julia Wolska, Nikola Kucner i Oliwia Banaś. 

Opiekun: Beata Bielska

 

Galeria zdjęć

Strona 1 z 11