Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I miejsce w kraju w Europejskim Quizie Finansowym

Dnia 13.03.2018r. odbył się Finał Krajowego Konkursu EQF. Naszą szkołę reprezentowali: Paweł Rozbejko z kl. 7c oraz Emilian Ptak z kl. 7c.

W zeszłotygodniowej rywalizacji wzięło udział ponad 570 Zespołów Finalistów z całej Polski. Zajęliśmy I miejsce i będziemy reprezentować nasz kraj w Finale Europejskim, który odbędzie się w terminie 7-8 maja 2018 r. w Brukseli.

Zwycięzcy w poszczególnych województwach zostaną zaproszeni do udziału w study tour w Warszawie. Ponadto 3 najlepsze zespoły z każdego województwa otrzymają nagrody rzeczowe.

 Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Szkolny koordynator EQF Joanna Potera

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11