Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I miejsce w mini siatkówce

16 marca 2018r. w ramach kalendarza zawodów MSZS odbyły się Mistrzostwa Powiatu głogowskiego w minisiatkówce dziewcząt w kategorii „Dwójki”. Zawody odbyły się w SP 3 Głogów, udział wzięły dwie szkoły. Reprezentacja SP – 3 zajęła I miejsce, a wicemistrzem powiatu zostały dziewczęta z SP-10. Gratulujemy uczennicom klas czwartych i trzymamy kciuki za zawody na poziomie strefy lubińskiej, które odbędą się 22 marca 2018r. w Górze.

W skład zespołu wchodziły: Joanna Sarzyńska, Natalia Banka, Julia Wolska, Nikola Kucner, Oliwia Banaś i Nikola Woronowska.  Opiekunem zespołu jest Beata Bielska.

 

Beata Bielska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11