Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I miejsce w minisiatkówce Dwójek chłopców

Dnia 12  marca zostały rozegrane  Mistrzostwa Głogowa oraz Finał Powiatu Głogowskiego w minisiatkówce chłopców w kategorii „Dwójki”. Organizatorem zawodów był Miejski Szkolny Związek Sportowy w Głogowie przy współpracy ze Szkołą Podstawową nr 6.

Nasza reprezentacja spisała się rewelacyjnie zajmując I miejsce.

Skład zespołu:

Szymon Kozdroń,

Maciej Kozdroń,

Oliwier Szymorek,

Adam Binert,

Grzegorz Binert,

Bartosz Zienkiewicz,

Alan Koba.

Gratulujemy chłopcom sportowej postawy i życzymy sukcesów na dalszym etapie rywalizacji!

B. Mastej-Zaorska

 

Galeria zdjęć:


Strona 1 z 11