Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

szukaj

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I miejsce w piłce nożnej.

I miejsce naszej szkoły w mieście i powiecie w piłce nożnej!!

   W dniu 7.05. (wtorek) na stadionie Chrobrego Głogów odbyły się Miejskie Międzyszkolne Rozgrywki Piłkarskie Klas Ósmych i Gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 7 szkół. Po losowaniu nasza ekipa trafiła do grupy ze szkołą nr 11 oraz 10.  W pierwszym meczu nasi piłkarze pokonali zespół ze szkoły podstawowej nr 11 1:0. W drugim spotkaniu nasza ekipa zmierzyła się z zespołem z SP 10. Po 15 minutach nasza drużyna pewnie zwyciężyła 8:0, jednocześnie inkasując komplet punktów i kwalifikując się do finałów rozgrywek. W finale zmierzyliśmy się z zawodnikami z SP 8. Po wielu emocjonujących i ciekawych akcjach zwyciężyliśmy 2:0 zajmując I miejsce! Po rozgrywkach miejskich przyszedł czas na powiat. Piłkarskie Rozgrywki Powiatowe odbyły się w poniedziałek (13.05). Do turnieju przystąpiły 4 szkoły, które okazały się najlepsze w swoim okręgu tj. (SP Kotla, SP Białołęka, SP 8 oraz nasza szkoła). Półfinały rozpoczęły się od meczu naszych reprezentantów  z piłkarzami z Białołęki. Nasza szkoła jednak nie dała żadnych szans rywalom wygrywając 4:1. W finale powiatowym ponownie zmierzyliśmy się z zespołem z SP 8. W sporcie historia lubi się powtarzać, ponieważ podobnie jak w finale miejskim, tak w finale powiatowym padł wynik 2:0 dla naszych kopaczy. Nasza szkoła awansowała na ¼ strefy legnickiej! Gratulacje!

Skład naszego zespołu:

Bartosz Śmietana, Damian Hutyriak, Sergiusz Kupaj, Kacper Dembek, Krystian Lech, Jakub Leśniak, Karol Piegat, Gracjan Stępień, Patryk Sznajder, Gracjan Cieślik, Łukasz Strzelecki

Opiekun:

Piotr Tadajewski

Galeria zdjęć:

.

Strona 1 z 11