Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I MIEJSCE W PIŁCE SIATKOWEJ

Oto zdobywcy tytułu Mistrza Głogowa w Minipiłce Siatkowej w kategorii „czwórek” chłopców:
Krystian Lech, Paweł Antał, Jakub Stawecki, Jakub Drzazga, Jakub Serafin, Bartosz Śmietana, Bartek Kobus, Samuel Klimczak, Gracjan Stępień, Marcel Mazur. Chłopcy pod opieką pani Urszuli Paprockiej 8 lutego zmierzyli się z reprezentacjami 4 szkół głogowskich zdobywając 7 punktów wygrywając trzykrotnie 2:0 i przegrywając 1:2. Gratulujemy i życzymy powodzenia w turnieju powiatowym

 

Strona 1 z 11