Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

I MIEJSCE W POWIECIE!

W dniu 20.04.18r. (piątek) odbyły się Międzyszkolne Mistrzostwa Powiatu   Głogowskiego w Piłce Nożnej chłopców. W słoneczne popołudnie na boisku przy Szkole Podstawowej nr 14 w Głogowie zmierzyły się cztery zespoły, które okazały się najlepsze w miejskich rozgrywkach piłki nożnej. Do rywalizacji o miano najlepszej drużyny w powiecie przystąpiły drużyny piłkarskie: ze Szkoły Podstawowej nr 10 w Głogowie, Szkoły Podstawowej w Kotli, Szkoły Podstawowej z Wilkowa oraz naszej szkoły. W pierwszym meczu nasza ekipa zmierzyła się z drużyną z Wilkowa. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu, wygraliśmy 1:0, jednocześnie awansując do finału zawodów. O tytuł Mistrza Powiatu rywalizowaliśmy z zawodnikami ze Szkoły Podstawowej z Kotli. Po 20 minutach zaciętej rywalizacji wygraliśmy 4:2, zostając najlepszą drużyną piłkarską w powiecie! Gratulacje!

Skład naszej drużyny:

Aleksander Karbownik, Oliwier Kraus, Szymon Bełdziński, Grzegorz Wójtowicz, Patryk Piątek, Michał Baranowski, Jakub Maculewicz, Kacper Graczyk, Rafał Glapiak

Opiekun:

Piotr Tadajewski

 

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11