Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

Igrzyska Dzieci o Mistrzostwo Strefy Legnickiej

2 kwietnia 2019r. odbyły się zawody w ramach Igrzysk Dzieci o Mistrzostwo Strefy Legnickiej w minisiatkówce dziewcząt i chłopców w kategorii „trójki”. W rywalizacji wzięło udział po 7 zespołów w kategorii dziewcząt i chłopców. Turniej w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego rozegrano w naszej szkole.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – SP-3 Głogów

II miejsce – SP – 8 Lubin

III miejsce – SP – 2 Jawor

IV miejsce – SP – 9 Legnica

V miejsce – SP 3 Złotoryja

VI miejsce – SP 1 Polkowice

VII miejsce – SP 1 Góra

Wyniki końcowe chłopców:

I miejsce – SP-10 Lublin

II miejsce – SP 2 Jawor

III miejsce – SP 1 Złotoryja

IV miejsce – SP 3 Głogów

V miejsce – SP 1 Polkowice

VI miejsce – SP 9 Legnica

VII miejsce – SP – 1 Góra

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałej postawy i życzymy wielu sukcesów sportowych.

Opiekunem drużyny dziewcząt jest Pani Beata Bielska, a zespół chłopców prowadzi Pani Barbara Mastej – Zaorska.

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11