Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

II miejsce i awans do powiatu!

W dniu 17.04.18r. (wtorek) na stadionie Chrobrego Głogów odbyły się Międzyszkolne Zawody Piłki Nożnej Szkół Podstawowych. Na początku rozgrywek odbyło się losowanie grup. Nasza drużyna trafiła na ekipy ze SP 7, SP 13 i SP 6. Po trzech spotkaniach nasz zespół zdobył sześć punktów  i awansował do półfinału rozgrywek. W półfinale zmierzyliśmy się  z piłkarzami z SP 14. Po 15 minutach zaciętej rywalizacji pokonaliśmy 14-stkę 2:0, jednocześnie awansując do finału. W finale zmierzyliśmy się z piłkarzami z 10-tki. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem,  a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się zawodnicy z SP 10. Nasza drużyna zajęła ostatecznie II miejsce i awansowała do powiatu!

Skład naszego zespołu:

Aleksander Karbownik, Szymon Bełdziński, Michał Baranowski, Patryk Piątek, Oliwier Kraus, Grzegorz Wójtowicz, Kacper Graczyk, Rafał Glapiak, Jakub Maculewicz

Opiekun:

Piotr Tadajewski

Galeria zdjęć:

Strona 1 z 11