Informacje kontaktowe

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Noblistów Polskich w Głogowie

pl. Mieszka I nr 22
67-200 Głogów
tel. 76 834 71 63
e-mail: sp3@www.glogow.pl

займ на карту займ на карту срочно без отказа

Oddziały gimnazjalne

Telewizja szkolna GIM TV

Szkoła w wirtualnej panoramie


Aktywne Szkoły. MultiSport

Uczestniczymy w programach


Bankowcy_dla_Edukacji-logo Logo_ZB-1 Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach Uczestniczymy w programach

II miejsce naszych piłkarzy w turnieju piłkarskim

W czwartek (11.10.18r.) na boisku Szkoły Podstawowej nr 11 w Głogowie w ramach akcji „Dolnośląski Festiwal Nauki” odbył się międzyszkolny turniej piłkarski. W zawodach wzięło udział 6 zespołów. Nasza ekipa po dwóch zwycięstwach oraz jednej porażce zajęła ostatecznie II miejsce.

 

Skład naszego zespołu:

Jakub Serafin, Bartek Śmietana, Gracjan Stępień, Samuel Klimczak, Krystian Lech, Kacper Bednarski, Dawid Marcinkowski, Oskar Szymankiewicz, Szymon Bojarski, Łukasz Strzelecki

Gratulujemy!

 

Opiekunowie:

Piotr Tadajewski

Paweł Tadajewski

 

 

Galeria zdjęć: 

Strona 1 z 11